| Albert_9247 a întrebat:

Exista Mos Craciun?

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

Normal. Si va exista mereu atat timp cat va exista iubire si vom avea suflet de copil.

44 răspunsuri:
| Catalion a răspuns:

Da exista. Eu sunt!

| User a răspuns:

Si ce cauta intrebarea asta la Tehnologie?laughing)
Raluca, cand vei infiinta si rubrica "Stupiditati"? Cred ca ar avea un foarte mare succeslaughing

| costymaximus a răspuns:

Doar in inchipuirea noastra!

| powergirl a răspuns:

Daaaaaaaaaaaa acum am dat mana cu el acum o ora rolling on the floorrolling on the floor laughinglaughing te saluta laughing

| Skylerx a răspuns:

Este un raspuns destul de dificil... Eu nu mai cred, de cand i-am vazut pe parintii mei ca pun cadourile sub brad. Bine tu poti cred dar xista doar in mintea noastra. Cand eram mica eu credeam, dar acum, nu mai merge...

| HappyPills a răspuns:

Exista, exista!

| poesia a răspuns:

Da...continua sa visezi

| ριтʏcнα a răspuns:

Acest "Mos Craciun" cum ii spuui tu, in persoana nu exista

I se spune Mos Craciun din cauza ca :-Hristos s-a nascut in hambarul unui om numit Craciun si de atunci se spune ca Hristos a fost cadoul lui Maria(cel putin asa am auzithee hee)

-Ei bine din cate stim in seara de craciun parintii ne pun cadouri si ne pacalesc c a venit MC

| waXonwaXoff a răspuns:

@paul27 la rubrica stupidititati ve fi primul laughing

| Ea.e. a răspuns:

Mos Technology poate

| nonameih0000 a răspuns:

Mos craciun este o inventie a campaniei coca-cola care a fost adaptata pentru a bucura copii aducandu-le cadouri si facandu-i fericiti.

| DianaLostInDreams a răspuns:

Da exista! In sufletelul tauhappy.

| Sebby_6032 a răspuns:

Da. Spune-mi ce cadouri vrei pentru la anul ca sa ii transmitwinking

| eveline a răspuns:

Da normal ca exista, spiritul craciunului.Mos Craciun a existat acum multi, foarte muti ani si era un om oarecare, muritor.De acolo a pornit ideea cu Spiritul Craciunului. E foarte frumos sa crezi. te face sa te simti mai bine cand dai cadouri si primesti chiar daca nu sunt de la mosu cu barba imbracat in rosu. Sper ca te-am ajutat.Bye

| deffect a răspuns:

Nu, nu mai exista... i-am bagat o petarda-n nas si a facut poc!

| hiphopbeatz a răspuns:

Ma jucam cu el in lada de nisip. xD

tu ce parere ai, il tii tu ascuns undeva si ceri recompensa sau ce?

| Cretzule a răspuns:

Daca te referi la spritul craciunului exista.

Răspuns utilizator avertizat
| Alina a răspuns:

Cu siguranta exista happy

| Malvina24 a răspuns:

Exista cu siguranta!

| Zâmbărici a răspuns:

Da exista in sufletele noastre!

byekiss

| Puiutz a răspuns:

Ho Ho Ho!
laughing
Normal ca exista si mereu va fi acolo intr-un coltisor din sufletul nostru.smug
Dar acum e in concediubig grin
laughing

| Lary a răspuns:

Desi stim ca nu exista ca fiinta, exista in sufletele noastre si va exista intotdeauna

| adinescu a răspuns:

Exista vine prin baie l-am demascat brutal p tata cu un sut in c.laughing

| Alex_7297 a răspuns:

Cum să nu existe?:o

| Spintecatorul a răspuns:

Normal!

| Daviiiiiid a răspuns:

Exista mai de mult... dar acum nu cred ca mai exista
dar totusi cum au zis cei de jos la categoria tehnologie? l-) rolling on the floor

| Razvan a răspuns:

Tot degeaba daca nu ne ceri id-ul luiwinking
Sa vezi cati in au, dar nu vor sa ti-l deaI don't want to see

| Lady.Love a răspuns:

Da, exista. Anul trecut am primit cel mai frumos cadou de la el: un Craciun fericit, linistit si plin de iubire. E tot ce-mi doresc. Mos Craciun e cel care ne face sa simtim sarbatoarea Nasterii Domnului. Nu te astepta ca el sa fie cel care aduce cadouri. Dar, cat esti mic e foarte frumos sa crezi in el. Multi pupici, si nu uita ca Mosu` te priveste de undeva de sus si urmareste tot ce faci si iti ofera un Craciun exact asa cum meriti...sau nu. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De n-ar fi, nu s-ar povestihee hee