| Kamakura a întrebat:

Există o aplicație Android asemănătoare cu ce descriu eu mai jos?
Un ecran de blocare cu cele 9 bile unde să scriu un model de deblocare, si in functie de modelul desenat sa ma bage intr-o anumita aplicatie.(stau bine cu memoria)
Exista ceva asemanator?
(Daca nu exista, ziceti niste ecrane de blocare misto si primiti fundaaa)

1 răspuns:
| Berr_Teddy_1994 a răspuns:

Din cate stiu eu nu exista, dar poti sa instalezi action launcher, are multe functii la atingere si poti sa-l setezi cum doresti, daca vrei sa intri intr-o aplicatie pur si simplu apesi de 2 ori scurt pe ecran, sau ce gest vrei tu