| mimi2000mimi a întrebat:

Exista programe de vazut cine este pe invisible pe mess, dar sa le pot descarca?

7 răspunsuri:
| oOSaritaOo a răspuns:

Exista astfel de programe, dar le gasesti greu pe cele bune, majoritatea sunt virusate.

| Trippy a răspuns:

Http://www.imvisible.ro/
Scrii id-ul pe site-ul asta si vei afla. Funda?

| DeXz2010 a răspuns:

Da exista

evenso
| evenso a răspuns:

Este invizibil.net.
Poti descarca de aici:

http://www. invizibil.net/

| xLove a răspuns:

Www.imvisible.ro/
www.invizibil.net/
www.ydetector.ro/
www.ydetector.com/
www.pulso.ro/
www.detector-invisible.com/
www.ascuns.ro/

Eu zic sa incerci unul din aceste site-uri. Introduci id-ul in acel paragraf si o sa apara daca ei invisible, online, sau offline.

Bafta!

| Seby90 a răspuns:

Totodata aceste siteuri pe care le sugerati, sunt si siteuri cu phishing, adresele de yahoo care le introduceti acolo ulterior vor fi pline de spamuri, administratorii siteurilor vand idurile voastre pe bani greiwinking. Bineinteles fara parole ca nu au cum.