| emil a întrebat:

Există siteuri unde chiar poti sa câştigi nu ca alea cu voturi care nu merg dacă există un site unde poţi sa castigi pls dati-mil dau vot + fundă dar sa fiti convinsi adică dacă aţi câştigat un premiu. Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
1 răspuns:
| StangaciuGeorgeRazvan a răspuns:

Salut Emil.Nu,siteuri cu voturi nu există foarte multe, poate în România la ora asta doar unul, cel de la emag.Vizavi de siteurile "firmă ascunsă" de care vorbeşti îţi pot spune că sunt făcute pentru reclamă,oamenii trimit massuri,fac publicitate linkului iar ei îşi scot banii din adsense,iar tu la sfârşit îţi dai seama că ai fost înşelat şi ai muncit degeaba.Îţi recomand să reportezi aceste siteuri la google,reclamându-le de spam,adică înşelătorie în cazul ăsta. Dacă dai un search pe google, îţi vei da seama că au fost închise zeci de siteuri de astfel de tip. Sper să-ţi fi fost de folos, capul sus.O zi aşa cum ţi-o doreşti.