| Sἶrenἶa a întrebat:

Exista teme pentru LG kp500 (cookie)? Am gasit cateva pe net da` nu merg. Unde pot sa gasesc cateva?

Răspuns Câştigător
| CristianoRonaldo10 a răspuns:

Buna.Uite aici un site cu tot ce vrei pentru LG kp500: www.mylgcookie.com
Prima data fa-ti un cont pe site-ul mylgcookie.com ca sa poti descarca.
Aici ai o lista cu teme: http://www.mylgcookie.com/index.php/topic,10027.0.html

Si daca nu stii cum sa instalezi teme urmareste tutorialul asta:
http://www.mylgcookie.com/index.php/topic,10027.0.html

Sper ca ti-am fost de folos.
Bafta!

3 răspunsuri:
| LOLA33 a răspuns:

Eu am avut LG kp501 si nu puteam sa bag teme pe el.

| Preda_Florin_1990 a răspuns:

Nu stiu si eu tot incerc sa-mi bag teme pe tel dar nu pot daca stiam iti ziceam
sorrycrying

| Preda_Florin_1990 a răspuns:

Eu am LG GD510:) Am vorbit cu nişte specialişti, care mi-au spus că dacă sunt norocoasă poate găsesc teme pe www.zedge.net sau mobile9.com :). N-am găsit:((. Ei mi-au spus că e foarte posibil să nu se poată instala "prin metode vechi" teme:) Deci, n-am văzut până acum LG cu teme:)) Caută şi tu, poate găseşti:P

funda?