| Corina _radoi a întrebat:

Exista teste de sarcina pe care sa le poti face in orice moment al zilei?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cam toate testele de sarcina se pot face in orice moment al zilei, dar este recomandat sa le faci dimineata pentru ca urina este mai concentrata.

Iti recomand sa intrebi farmacista. Farmacistele sunt obligate prin contract sa fie dragute cu clientii si sa ajute.winking

6 răspunsuri:
assiris
| assiris a răspuns:

Ce legatura au testele de sarcina cu tehnologia?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

da

| autoside a răspuns:

Www.sfaturi-mamici.ro aici gasesti toate informatiile pe care te-ar putea interesata ca mamici sau viitoare mamica.

| gospodini a răspuns:

Da, exista... se numesc "Clearblue" poti sa cauti pe internet mai multe informatii sau le gasesti in farmaciiwinking

| ramona_moldoveanu a răspuns:

Da, numai ca trebuie sa fi trecut ceva timp de cand banuiesti ca ar fi avut loc conceptia (parca o saptamana-doua).

| narcisa_oprisan a răspuns:

Da, exista, intreaba la farmacie. La Sensiblu si Helpnet sigur gasesti! Parca SureCheck ii zicea...