| aaa10 a întrebat:

Exista vreo aplicație cu care poți sa afli numele unei persoane sau sa depistați o persoana cu numărul de telefon adică un fel de radar?

3 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Aici doar un hacker e în domeniu. laughing

| PainTech a răspuns:

"Exista vreo aplicație cu care poți sa afli numele unei persoane cu numărul de telefon "
Exista mai multe site-uri de tip WHOIS, motoare de cautare, web-crawlere pentru PI, etc dar nu sunt prea de incredere.

| skr1ptu a răspuns:

Nu exista asa ceva... Daca vrei sa intri in C.I.A sau alte organizatii de genul atunci o sa-ti dea ei by default.