| winer98 a întrebat:

Exista vreo metoda sa trec de la windows 7 32bit la windows 7 64bit inainte aveam 2gbram dar acu avand 4 vreau sa-mi bag versiunea de 64 biti. Vreau sa bag 64 biti fara sa sterg si sa formatez partiile.dau funda?

3 răspunsuri:
| taken a răspuns:

Pentru asta trebuie sa ai procesor care suporte si 32 si 64.Probabil procesorul tau e pe 32.

| taken a răspuns:

Am spus procesor si pe 32 si pe 64 deoarece inainte ai avut win 7 pe 32 bit.

| winer98 explică:

Da procesoru Suporta 64bit eu vreau sa trec de la 32 vla 64 fara sa instalez sistemul din nou.Se poate