| Genevive a întrebat:

Exista vreo modalitate prin care pot sa imi setez Yahoo! Messenger-ul sa nu mai primeasca cereri de prietenie de la alte id-uri? Cineva mi-a bagat id-ul pe internet si primesc zeci de cereri anonime pe zi.

Răspuns Câştigător
| VladimirPutin a răspuns:

Intri acolo la ignore list și bifezi ignore anyone who is not in my yahoo contacts

1 răspuns:
| Λndrei a răspuns:

Creaza un alt ID yahoo messenger si trimite-ti lista completa pe acel ID(nu ma intreba cum se trimite o lista ca habar n-am, dar stiu ca se poate).