| wizopo2 a întrebat:

Exista vreun aparat, si subliniez aparat, care sa iti modifice vocea atunci cand canti? Adica sa ti-o modifice si sa iti confere multe tipuri de timbruri vocale, chiar daca nu poti urca notele cum pot respectivii

3 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

În sistem analog există doar aparatul care îţi poate mixa şi prelucra vocea cu efect de ecou sau tremolo.
http://www.avaudiosys.ro/TC-Electronic-TC-Voicetone-E1--4--1516.html

| AtomiX a răspuns:

Aparat nu cred ca exista...software (program) exista big grin

| calmopenmind18 a răspuns:

Nu cred! Exista diamond voice changer da ăla doar schimbă vocea şi mai există efecte pe voce. Cam atât. Păi dacă ar exista ceea ce cauţi tu nu crezi că m-aş apuca de căntathee hee şi toată planeta la fel?