| Vee a întrebat:

Exista vreun joc ca Metin2 dar nu de strategie? Ceva in genul unui oras cu magazine o proprie casa etc etc. Nu cu sarcini ca in Metin. Sa poti face ceea ce vrei tu.

Dau funditawinking

37 răspunsuri:
| BlueByte a răspuns:

Second Life, til recomand!

| BlueByte a răspuns:

Pai cel mai cautat joc de acest gen este Grand Theft Auto 4.

| bobo404 a răspuns:

Grant teft auto vice city, grand teft auto 4, grand teft auto 3, grand teft auto san andreas...

| SturmirCloudKeeper a răspuns:

9dragons, allods, acum nu stiu la ce te referi tu. Vrei sa fie mmo (masive multiplayer online) sau single player (adica doar tu singura). Ca single player ti-as recomanda Fable 1, 2 e doar pentru console momentan. I l-am mai recomandat unei prietene si-i placu. Uite si un filmulet cu jocul asta http://www.youtube.com/watch?v=EqTvWwQ9JGg

| SturmirCloudKeeper a răspuns:

In afara de Second Life nu prea exista mmo-uri sociale. In schimb sunt foarte multe rpg-uri. Intra pe siteul asta si cauta si tu, poate mi-a scapat mie http://www.onrpg.com/.

| Vee explică:

Altceva?

| Vee explică:

Multiplayer online dar nu ca Metin, ceva cu o noua viata ceva virtual da mmowinking

| MrCosulea a răspuns:

4Story big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca kaneva e susuper

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gothic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma f a ra

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dap exista batlleon

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti recomand OurWORLD

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am metin2 pe calcu si pot sa ma joc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti dau eu unul se cheama http://www.sa-mp.com/ dai click pe el este super jocul dar partea mai naspa este ca iti trebuie san andreas simplu pentru al putea downloanda trebuie sa il bagi acolo iti voi zice mai multe ia id-ul meu de mess stefanadrian99

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da exista mythar

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da stiu 2 jacuri: 4stori, cabal helix

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ati recomand JadeDynasty!:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai exista miami nights acest joc este si pe telefon e super tare ai voie sa dormi sa speli vase sa faci nunta etc etc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da exista metin2 2 fun si metin2 united daca vrei dar metin 2 fun nu este dixtrativ

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt multe:4story, lion ade si mai sunt dar...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da am eu un raspuns bun tio trag la tine in casa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu de exemplu joc 9dragons.

| Zăppă a răspuns:

Club penguin e super:X:X

| sabatuzs a răspuns:

Gothic 3 sau simsbig grin

| Alexandrio a răspuns:

Wow poti sa alegi ce sa faci

| irina_3672 a răspuns:

Incerca IMVU, e foarte frumos happy. Cand vei vrea mai mutl credit, da-mi un mesja, am sa iti dau un link unde iti incarca credite. Joc placut!winking

| gaby_3943 a răspuns:

4story