| Vee a întrebat:

Exista vreun joc ca Metin2 dar nu de strategie? Ceva in genul unui oras cu magazine o proprie casa etc etc. Nu cu sarcini ca in Metin. Sa poti face ceea ce vrei tu.

Dau funditawinking

37 răspunsuri:
| gaby_3943 a răspuns:

4story 9dragons travian triburile airrivals mu

| daniel_9294 a răspuns:

Ddddddddddaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa se numeste arado story

| daniel_9294 a răspuns:

da se numeste arado story

| asasin47 a răspuns:

Aia caut si eu

| XxElenaxX a răspuns:

Second life, imvu, webkinz...si altele

| XxElenaxX a răspuns:

Salut stiu eu cateva:Metin2fun.second life, imvu, pandanda, club pinguin, weeworld, woozworld, pixie hollow, friv, sims, sims1, sims2 si sims3.Cam atatea stiu.

| vasyyyy a răspuns:

Mai este metin 2 tim & chaos este tot cam asa dar primesti itm+9 din prima si tot ce este in item shop la ro la tim este la magazine...sarcini iti da dar foarte putine(daca nu stiai deja de acest joc).