| crooxel a întrebat:

Exista vreun patch la sims3 ca sa ii pot face pe oameni sa faca baie in mare, sa aiba animale si sa existe anotimpuri? daca da, care si de unde il pot downloada gratis?
multumesc!
dau

3 răspunsuri:
| Sოﺁℓε a răspuns:

Pai este sims 3 pets, sims 3 seasons
daca le ai pe toateo sa poata sa faca asa ceva.
de aici:http://www.onlyus.ro/category/jocuripc/colectiethesims/

| lowfive a răspuns:

Nu... alea sunt la Sims 2. Sims 3 are 3 expansion pack-uri: Ambitions, unde ai la dispozitie mai multe cariere pentru simsi, World Adventures, unde poti sa calatoresti prin diferite locuri (Egipt, Paris) si Late Night, unde locuiesti la oras si faci chestii care se fac de obicei intr-un oras. Urmeaza sa apara si Generations.

| Inna50 a răspuns:

Da,acela există doar că are bonusuri.Îl poți downloda pe "Pirat bay". Cu placere! Fundă?