| Anonymus995 a întrebat:

Exista vreun program care sa ma anunte cand o anumita persoana intra pe messenger chiar daca eu o am la ignore?

7 răspunsuri:
| us3r a răspuns:

:)) poti sa vezi daca acea persona este pe messenger doar daca o cauti pe www.imvisible.ro [sau alte programe in genul]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista insa, daca ai pu-so la ignore de ce te intereseaza de ea? Sau scoate-o de la ignore. Daca nu sti cum iti explic!

| Anonymus995 explică (pentru anonim_4396):

Am pus-o la ignore fiindca merita dar vreau sa stiu ca a intrat pe mess si a inteles dc i-am dat ignore fara macar sa vb

| anonim_4396 a răspuns (pentru Anonymus995):

Sti ce scoate-o de la ignore si stai intoddeauna pe invizibil si nu-i raspunde nu va sti! Esti de acord?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce i-ai dat ignore? Are you idiot?

| tteo92 a răspuns:

Poti sa o scoti de la Ignore si sa o pui pe offline, daca vrei sa fi fals.
Si asa tu o poti vedea pe ea cand intra pe mess, iar ea pe tine nu te vede.
Bafta!

| Mandy693 a răspuns:

Doar pe www.ydetector.com sa il verifici daca este online