| bluesky a întrebat:

Exista vreun program de facut "idle" la yahoo messenger? Daca da, cum pot sa vad cand cineva si-a activat programul si ii apare idle desi el nu e idle?
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| ΔH a răspuns:

Simplu.
ii trimiti acelei persoane un mesaj, si daca iti raspunde si nu dispare idle-ul inseamna sa-i fake ildle.
sau o inviti in conerinta
sau ii trimiti vreun fisier, si daca inchide pagina, sau da anulare sau accepta, iar poti vede.
si ceea ce nu da gresi niciodata: ii dai add de pe un alt id.

bafta.

6 răspunsuri:
| pissicutzzamik a răspuns:

Dap, ymesshappy
Dar nu stiu cum poti afla asta, incearca pe youtubehappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Era un prgram tongue da nu mai stiu nici eu de unde sa il iau sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai si eu am incercat da nu-mi merge

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Yahoo messenger

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu
imi pare rau