| Cosmin9 a întrebat:

Exista vreun site, soft sau coduri cu care por reincarca cartela SIM gratis?

5 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Nuh

| nutepriveste21 a răspuns:

Nu cred sa existe. Dar recunosc si eu imi doresc acest lucru. Daca reusesti si dai peste acest site da-mi si mie un semnal. Please!

| linux996 a răspuns:

Nu

| ElektroViruss a răspuns:

LOL. ce intrebare stupida... dupa cat gandesc unii nu e de mirare in ce stadiu a ajuns societatea de astazi

| Kazimir a răspuns:

Da. www.tpu.ro. ceri la intrebare: cine imi incarca cartela are funda si sigur o sa primesti mult credit