| anonim_4396 a întrebat:

Exista vreun soft care sa ma ajute sa descarc clipuri de pe Youtube in format mp3? E legal sa fac asta?

7 răspunsuri:
Shin
| Shin a răspuns:

Daca ce descarci tu nu are copywright, atunci e perfect legal. Daca nu, poti ruga persoana care l-a urcat pe youtube (daca are drepturile) sa-ti dea voie sa-l folosesti si tu.
Numai bine, S h i n

| Wtf9000 a răspuns:

Http://vixy.net/ dar fii atent sa nu te prinda Politia. :))

| funnymantm a răspuns:

Nu stiu daca merge asa usor cu convert. eu recomand pentru maxima calitate de sunet sa downlodezi cu youtube downloder si dupa aia sa "remove video from sound" cu un program cum ar fi Audition 3. dar de ce nu vezi numele melodiiei sau ce vrei si il downlodezi separat? happy

| laurentiu_9029 a răspuns:

Http://www.listentoyoutube.com/index.php Intri pe acest sit si trebuie doar sa introduci linkul videoclipului in campul respectiv si vei astepta 30 secunde si gata melodia gata facuta mp3 si ti-o face si mai mica ca memorie.Eu luasem de pe enet o melodie si avea 11 mb iar aici a avut 1.5 mb. Succes

| afrodita17 a răspuns:

Legal... n-am nici o idee daca e.insa daca downloadezi de pe you tube cu ''you tube dowloader''.ai posibilitatea sa iti ''convert-esti'' clipul cum vrei tu.adica mp3, mp4 si tot asa...succes!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu prea e legal ce faci :) Uite aici o lista in care se explica cum sa faci chestia asta: http://tinyurl.com/video-downloading

| spedi a răspuns:

Ia-le de pe http://vixy.net/,iar apoi fa-le mp3 sau ce vrei tu cu programul total video converter pe care il descarci de aici:http://www.download3000.com/......10015.html