| iKatherin a întrebat:

F u n d a >- Am o problema. Mi-a instalat messenger versiunea 11, 5 [alta versiune nu pot instala] iar cand cineva vrea sa ma bage-n lista dau accept dar toate persoana respectiva in loc sa-mi treaca la grumul "friends" [de exemplu] merge la " address book" http://i41.tinypic.com/2iapnqg.jpg. Ma puteti ajuta va rog 8-|. Dau fundita si vot :o3

1 răspuns:
| Asaanii a răspuns:

Pai atunci cand bagi o persoana in lista ai acolo de unde sa alegi.vezi poate ca ai setat sa se bage in "address book"