| anonim_4396 a întrebat:

Face cineva manipulări in photoshop? Aveți un portofoliu? Cum ați început, ce tutoriale ați urmărit?

1 răspuns:
| Criss_Roxy_1990 a răspuns:

Eu nu folosesc photoshop, dar am o aplicatie asemanatoare. Am mai multe poze salvate, mai mult coperti pentru unele carti si am cautat "How to make a cover with..." Aplicatia se numeste pixlr, este gratis si foarte usor de folosit. Trebuie sa stii engleza si sa stii la ce tutoriale sa te uiti. Sper ca te-am ajutat happy