| rici21 a întrebat:

Facebook-ul meu nu merge. De cate ori incerc sa intru pe facebook imi apare mereu acelasi lucru, si anume : Your account is currently unavailable due to a site issue. We expect this to be resolved shortly. Please try again in a few minutes.
Mai are cineva probleme de genul acesta sau sunt singura?

1 răspuns:
| denna_6865 a răspuns:

Incearca sa iti schimbi parola.sau daca ai mai multe limbi la tastatura ai grija sa nu fie schimbata sau sa ai caps lock activat. daca nu merge asa, incearca sa iti schimbi parola.scrie jos sub locul unde tr sa scrii parola pentru a intra online.iar daca nici asta nu merge caontul tau s-ar putea sa fi fost dezactivat
prin dezactivat vreau sa zic:ori cineva ti-a facut vreo reclamatie despre vreun continut s.a.m.d, ori cineva care ti-a spart parola si ti-a dezactivat contul
incearca sa nu mai fortezi facebook-ul macar 24 de ore. dupa aceea incearca din nou.