| yullya a întrebat:

Fondul scrisului de la icoanele de la desktop nu il aveam inainte da acum este colorat si vreau sa il scot dar nu mai pot am incercat la proprietati pe my computer dar nu merge poate ma ajutati voi va rog

2 răspunsuri:
| ionutz4u92 a răspuns:

Sai click oriunde pe desktop---properties----desktop----customize desktop----web---si debifezi ce este selectat acolo apoi dai delete ...trebuie sa ti ramana doar my current home page pe care o lasi nebifata---apoi ok si gata!
Sper ca ti-am fost de folos!

| yullya explică:

Nu merge nici asa cum mi-a spus ionut ...nu stiu ce sa-i mai fac ...multumesc oricum