| Ion_Andi_1996 a întrebat:

Fratilor.Am instalat windowsul pe pc si merge foarte greu.Ce pot sa ii fac ca inainte nu mergea asa greu?

2 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Mai intai, ce pc ai, ce windows ai instalat? Instaleaza CPU-Z si spune toate componentele. Vezi sa ai driverele instalate/actualizate, sau incearca diverse versiuni, verifica temperaturile la procesor, placa video, hdd-ul cu hdd sentinel, ramii cu memtest. Problema e una software sau hardware.

| cfrtobias a răspuns:

Ai instalat cum aveai inainte cu bit? poate aveai 32 inainte si acum ai 64? si n-ai RAM suficient?