| ElGreco88 a întrebat:

"Friend requests are for people you know, like classmates, friends, family and coworkers.To learn more, please visit the Help Center. If you believe you're seeing this message in error, you can report the problem" De ce imi da eroarea asta la fb cand vreau sa dau add cuiva? Imi ofera optiunea de a da " de acord " dar daca dau de 3 4 numai pot dupa 4 zile sa dau add!? Multumesc

1 răspuns:
| v1or3l a răspuns:

Asta se intampla cand ai dat prea multe adduri la persoane, sau la persoane cu care nu ai prieteni comuni sau daca unele persoane pe care le-ai adaugat ti-au dat report.Ai grija ca daca dai de mai multe ori o sa iti fie blocat chiar si o luna cererile de prietenie