| geany550 a întrebat:

Funda! Ăăăă. Am un ps2 si din pacate are versiune care nu se poate moda prin memorycard cidoar cu chip si te stergi cu el la c*r.Am auzit eu ceva de swap magic disk ceva pentru modare.nu stiu exact ce e. daca imi puteti $pune ce e SWAP MAGIC DISK...va dau funda aia idioatahappy!

Răspuns Câştigător
| catalineusx a răspuns:

SALUT.Am si eu un ps2 la fel si ca tine am problema cu modarea, insa al meu se modeaza doar prin cip. SWAP MAGIC DISK este un CD cu un program care poate fii citit de ps2-ul nemodat. Tipul care il are sau chiar tu (il poti cumpara) instaleaza un program pe ps2(card) foarte mic ca dimensiuni si apoi poti rula jocuri neoriginale si poti vedea filme. Sper ca te-am ajutat