| ioanamonica a întrebat:

FUNDA! Am Farming Simulator 2009 Gold. Ce trebuie sa fac sa am animale si ce trebuie sa fac sa am ferma mai performanta? ce trebuie sa fac la magazin sa- mi dea utilaje tot mai performante si mai mari?

1 răspuns:
| GeorgeFatan a răspuns:

Iti zic o smecherie cum sa faci bani repede asa ca poti cumpara utilaje performante.
pasul 1. Intri la my documents, si este acolo fisierul my games intri in el.
pasul 2. dai pe fiserul unde scrie farming simulator 2009.
pasul 3. intri unde ai salvat tu jocul adica scrie ceva de genul:Savegame1, 2,3, 4. Asa acum dai acolo si cauti un fiser care se numeste`CarrerSavegame` dai pe el.
pasul 4. cauti unde scrie money. 2987 de exemplu tu scrii acolo cati bani vrei tu money. 9999999999999$, si dupa dai pe save si intri in joc pe salvarea unde ai pus tu bani.
FUNDA?