| śĩĿṽịṻ a întrebat:

Funda! ,,Am un ps3 si nu vreau sa-l modezz (cai prea complicat),,am gasit un program ceare face clone adica fac dintr-un disc original o copie 100% ca original,,,si daca,,si ma intreb ? nu pot sa descarc de pe net in format iso jocuri si sa le fac pe disc ,,fiindca nu prea am de la cine sa iau jocuri sa fac o copie.astept raspuns ,,daca merg jocuri downlaodate si puse pe dvd (da sa mearga ca si un dvd original).funda pentru cel mai bun raspuns.

Răspuns Câştigător
| BLKZ a răspuns:

Singura modalitate ca sa poti rula jocuri piratate e modarea.

2 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Daca ar fi fost asa de usor, si de bine, crezi ca s-ar mai fi cautat jailbrak sau modare?

Răspuns utilizator avertizat