| YukyTsukiyomi a întrebat:

FUNDA!
Buna,in curand am sa am banchetul si se organizeaza un concurs..ma rog!
Este o proba, in care trebuie sa-i spun partenerului meu o declaratie de dragoste si aici apelez la ajutorul vostru.Imi puteti da o declaratie de dragoste frumoasa, pe care as putea sa i-o dedic?

2 răspunsuri:
| AlexutzZza a răspuns:

Ooo. " Cand eram mai mica si ma uitam la desenele meu preferat am vazut o scena care m-a uimit. Dupa ce o fetita l-a sarutat pe baietelul care o placea, el a inceput sa zboare. Eu nu am inteles, dar cand am intrebat-o pe mama, mi-a spus ca acelasi lucru il simte si ea cand il saruta pe tata. Atunci nu mi-am dat seama... Ma gandeam ca tata e un magician, dar cand te-am cunoscut pe tine, am simtit si eu ca pot avea aripi!" Sper ca te-am ajutat. big grin.

| Markos1111 a răspuns:

Îți las declarația pentru fata ta dacă e ca văd ca au cam trecut aniilaughing Minunată seara asta dar de cel mai mult mi e drag, ca ti ai ales in seara asta, sa vi cu mine la bal laughing