| Justme1010 a întrebat:

Funda! Buna tuturo, am facut o poza cu un Samsjng s21 plus pe care as vrea sa o pun la profilul de Facebook dar cand o incarc, se vede foarte neclar, stiti cumva ce as putea sa fac sa fie poza clara?

3 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Ștergi ecranul.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ori ai miscat tu telefonul cand ai facut poza, ori era murdara lentila aparatului foto a telefonului, sterge pe spate telefonul cu o cîrpă cu spirt si tine drept telefonul cand faci poza nu misca mîinile ca o sa iasa ne clara poza.

| kalasnicov22 a răspuns:

Stergi ochelarii.