| ๖вяυηєтzукaaღ a întrebat:

Funda. Cand vreau sa bag pe cineva in lista (MESS.), imi sta zice acolo sa astept pana cand il baga in lista. Astept 1 minut 2 si dupa aia imi zice ca nu merge nu stiu de ce. Please help me! Si nu e nu mai cu unul ci cu oricine vreau sa il bag in lista crying.

Răspuns Câştigător
| MyMindRules a răspuns:

Buna! Probabil ti-ai facut id nou si ai bagat prea multi dintr-o data, mai trebuie sa astepti ceva timp ca sa-i bagi si pe ceilalti.
Bft!

4 răspunsuri:
| ๖вяυηєтzукaaღ explică:

Asa este big grin
Si cam cat ar trebui sa astept? sad

| MyMindRules a răspuns (pentru ๖вяυηєтzукaaღ):

Nu stiu sigur...si la mine facea la fel cand mi-am facut id nou si mai bagam cate un id din cand nu pe toate odata.

| ๖вяυηєтzукaaღ explică:

Dar nici astazi nu mai pot baga (O_O)

| Christina18 a răspuns:

Baga alta versiune de messenger sau dezinstaleaza messengerul pe care il ai si instaleaza-l din nouwinkingsper ca te-am ajutathappy