| Th3J0k3r a întrebat:

(funda)cu ce program se deschid fisierele de tip PDF file?

Răspuns Câştigător
| nimenialtul_3109 a răspuns:

Acest tip de fisiere se deschid cu Adobe Reader, uite un link de descarcare http://get.adobe.com/reader/.

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Cu Adobe Reader ori Foxit Reader, ambele sunt gratuite si le poti descarca de pe site-urile oficiale. Succes si numai bine!

| MMihai a răspuns:

Adobe Reader ori Foxit, dar sunt și altele, pentru Windows-uri dar este preferabil Adobe Acrobat Reader!
Alte sisteme de operare au și alte softuri pentru deschis și citit Pdf-uri.

| yonutz1 a răspuns:

Sau mai simplu, poti folosi Nitro PDF Reader happy

| kEyLoGgEr a răspuns:

Adobe file, pdf reader

| vlad2011 a răspuns:

Adobe Reader X.Programul original cu care se deschide fisierele cu format PDF.Scrie pe google Adobe Reader Free Download.Plss Funda.