| anonim_4396 a întrebat:

Funda! cum pot sa creez un blog? ce imi trebuie pentru a face acest lucru? spuneti-mi cat mai multe informatii! multumesc happy

6 răspunsuri:
| darielle a răspuns:

Bună! Ca să îți faci un blog, trebuie sa folosești anumite site-uri speciale cu ajutorul cărora vei putea să îți faci un cont.
Mai multe detalii pe : http://dan-blog.ro/cum-sa-mi-fac-un-blog.html

O zi bună!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fa-ti facebook. pune-ti poze de pe wc.

| ZK a răspuns:

Păi,ai nevoie doar de timp. Poţi să îţi faci cont pe un site de bloguri şi apoi îl creezi.Îţi dau aici un site de bloguri, unde îţi poţi face un blog sau mai multe:
www.blogger.com/start

| floweray a răspuns:

Incearca www.ucoz.ro, un sistem accesibil prin care poti sa-ti creezi un Blog sau site gratuit. Se adreseaza tuturor, incepatori sau avansati si vine cu o interfata in limba romana.
uCoz ofera tuturor celor inregistrati, gazduire, domeniu gratuit (de tip nume.ucoz.ro), spatiu nelimitat (care porneste de la 400 MB si creste constant), peste 250 de template-uri gratuite editabile si multe altele.

Aici poti sa te inregistrezi: http://www.ucoz.ro/register
Daca ai nevoie de ajutor suplimentar te ajuta si baietii de pe www.forum.ucoz.ro!

Mult succes!