| FaraIdeiDeNume a întrebat:

Funda! Cum pot salva in calculatorul tau, si posta/da mai departe acele imagini miscatoare ( "gif " cred ca se numesc )? Va rog mult, cine stie...batting eyelashes big grin.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu este o optiune de download, faci ca si la fotografii: clic deapta, in fereastra deschisa clic pe salvati imaginea ca... si dai un nume daca vrei sau il lasi pe cel existent.

| eaglewatch01 a răspuns:

Dupa ce ai salvat imaginea in calculatorul tau, ca sa o dai mai departe pe web, mai intii o postezi pe un site de host(imageshack; Tinypic, din astea)apoi in functie de locul unde vrei sa arati gif-ul, copiezi link-urile pe care ti le da site-ul respectiv cu ajutorul functiilor copy paste.