| Cristea_Stefan_1944 a întrebat:

FUNDA!
M-am apucat de un blog si am vrut sa folosesc Adsens pentru a pune reclame pe blog-ul meu
Dar din pacate mi-a dat raspunsul asta... :
"Din pacate, conform evidentelor noastre, nu sunteti eligibil sa participati la programul AdSense momentan. Nu uitati sa examinati politicile de produs."
Si un print al cereri mele : http://imagizer.imageshack.us/v2/800x600q90/202/jsv3.jpg

Blog-ul e acesta www.iNewsTrue.blogspot.ro
AJUTOR! :)
Funda mare

3 răspunsuri:
| GabyB94 a răspuns:

Problema principala e ca nu ai domeniu propriu. AdSense nu accepta site-uri, blog-uri care sunt pe un subdomeniu, deci ar trebui sa ai inewstrue.ro sau asa ceva ca sa fii eligibil.

| Cristea_Stefan_1944 explică (pentru GabyB94):

Am avut un blog vai de mama lui cu 81 de vizionari pe el aproape deloc lucrat si am putut sa trimit cerere...Dar pe acesta nici cerere nu pot trimite

| GabyB94 a răspuns:

Poate s-au schimbat regulile de cat ai avut tu blogul ala. Vezi exact ce cerinte au si ce spui ei - au email. Dar in principal fara domeniu propriu nu te admit, asa ca si sa poti sa le trimiti cerere nu are sens.