| Cristea_Stefan_1944 a întrebat:

FUNDA!

M-am apucat de un blog si am vrut sa folosesc Adsens pentru a pune reclame pe blog-ul meu

Dar din pacate mi-a dat raspunsul asta... :

"Din pacate, conform evidentelor noastre, nu sunteti eligibil sa participati la programul AdSense momentan. Nu uitati sa examinati politicile de produs."

Si un print al cereri mele : http://imagizer.imageshack.us/v2/800x600q90/202/jsv3.jpg

Blog-ul e acesta www.iNewsTrue.blogspot.com

AJUTOR! :)

Funda mare

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Si tu chiar te asteptai sa iti acepte blogul ala? pe bune? ai citit mai intai conditiile?

https://support.google.com/adsense/answer/48182

nu ai trafic
nu ai continut
nu are vechime

au o 1000 de motive sa nu te accepte

| Cristea_Stefan_1944 explică (pentru suntserios):

Am avut un blog cu 89 de vizionari si 2 postari si am putut sa trimit cerere la google...
Eu nu vorbesc acum sa ma acepte ci sa pot trimite o cerere

| asunaaa a răspuns:

Pai nu ai prea multe postari, nu este un blog vizitat... daca nu este un blog vizitat reclamele nu-si au rostul...deci daca vrei sa pui reclame mai asteapta putin si posteaza mai multe chestii de interes comun, chiar daca postarile tale sunt interesante, incearca sa postezi si alte chestii( de ex despre chesti descoperite de nasa) si poate asa o sa ai si vizitatori

| Cristea_Stefan_1944 explică (pentru asunaaa):

Faza e sa pot trimite cererea...
Asta vreau sa fac
Vad eu daca ma aproba sau nu...

| Narcis_Andrei_1991 a răspuns:

Site romanesc de unde iti poti scoate bani din clicuri.