| Scikofit a întrebat:

Funda! Puteti sa imi daiti un ex? Faceti expansiunea copletivei; II inteleg tema... Funda!
(scuze de categori)

Răspuns Câştigător
| VIRUSrooz a răspuns:

Nu i-as fi scris "numuc" daca nu primeam funda? E parerea ta... daca stiam raspunsul ce motiv as fi avut sa nu il spun? Am intrebat de funda pentru ca in intrebare spune ca da funda si eu am raspuns corect
Nu inteleg de ce consideri tu ca am facut ceva atat de rau
Si inca ceva nu te lega de cum m-au crescut ai mei ca nu ma sti nici pe mine nici pe ei. Nu ti se pare ca ai exagerat tu situatia mai mult decat era cazu si ca ai sarit la concluzi putin cam repede?

14 răspunsuri:
| BubbleShoot a răspuns:

adica sa adaugi elementul de relatie si un predicat :*.pai nu stiu sa iti dau exx.da scriemi tu propozitia la care trebuie sa faci expansiune.sau nu iti da? :* vr sa te ajut happy chiar ma plicti si numa bine mai repetbatting eyelashes:*:*:* funda?

| Scikofit explică (pentru BubbleShoot):

Daca faci expansiunea la propozitia
Ii inteleg tema" iti dau funda happy

| BubbleShoot a răspuns:

Aa scuze nu am intels ce era II.pai : inteleg/1 (ce) a scris in tema/2.ce este incercuit :* sper ca e bine :*:*

| VIRUSrooz a răspuns:

Ii inteleg/1ce a scris in tema./2 si incercuiesti pe,, ce'' ca element de relatie
Stiu ca nu suna tocmai in regula, dar sunt foarte sigura ca asa e corect
Cred ca ai invatat si tu ca la expansiune deja nu mai suna bine, dar important e ca enuntul initial nu isi pierde sensul.

batting eyelashesfunditabatting eyelashes

| Scikofit explică (pentru VIRUSrooz):

Da e corect doar ca eu am confundato cu alteceva(ce tragic) laughing

| VIRUSrooz a răspuns (pentru Scikofit):

Ce? stai asa ca nu mai inteleg ce spui cu ce ai confundat-o?

| Scikofit explică (pentru VIRUSrooz):

Ooooooo habar nu am laughing) dar am facut-o altfel am pus un subiect nu un prediacathee hee

| VIRUSrooz a răspuns (pentru Scikofit):

Ok...eu imi mai primesc funditabatting eyelashes?

| BubbleShoot a răspuns (pentru VIRUSrooz):

Numai de funda te intereseaza. lasa mai ai ajutat-o.si pun pariu ca daca nu era funda nu ii scriai numuc.ce oameni oh go on ma lasa rece atitudinea copciilor prost crescuti din ziua de azi :w vai` vai` vai` smugsmug oh go on

| Scikofit explică (pentru BubbleShoot):

Ce mare dreptate ai! =d> si pentru. asta itit dau tie funda!

| BubbleShoot a răspuns (pentru Scikofit):

Multumesc big hug
cum doresti.nu tin asa neaparat la FUNDA ci la raspunsuri.batting eyelashes te pup! ma bucur ca esti de aceeasi parere cu mine love strucklove strucklove struck:

| BubbleShoot a răspuns (pentru Scikofit):

Vad ca i-ai dat ei funda.nu-i nimic. ceau :*

| Scikofit explică (pentru BubbleShoot):

Ai cont pe facebook? daca da linkul happy te roogwinking

| BubbleShoot a răspuns (pentru Scikofit):

De ce?

| VIRUSrooz a răspuns (pentru BubbleShoot):

Nu i-as fi scris "numuc" daca nu primeam funda? E parerea ta... daca stiam raspunsul ce motiv as fi avut sa nu il spun? Am intrebat de funda pentru ca in intrebare spune ca da funda si eu am raspuns corect
Nu inteleg de ce consideri tu ca am facut ceva atat de rau
Si inca ceva nu te lega de cum m-au crescut ai mei ca nu ma sti nici pe mine nici pe ei. Nu ti se pare ca ai exagerat tu situatia mai mult decat era cazu si ca ai sarit la concluzi putin cam repede?