| Mihaiwest a întrebat:

FUNDA = (Salut!) E posibil sa redenumesc un fisier din discul C:/? ceva de genul "Program Files" sau "Users". Cind dau click-dreapta "Rename" nu este. Daca este posibil sa redenumesc aceste fisiere rog sa ma ajutati sad Mentionez ca am Windows 7. Vreau sa redenumesc din : C:\Users\Вася\Мои документы\FIFA 12\
in (cum trebuie sa fie corect) - C:\Users\Vasya\Documents\FIFA 12\
P. S: nu trebuie sa fie cu caractere rusesti aceasta destinatie. Merci Anticipat.

Răspuns Câştigător
| minz156 a răspuns:

Nu...nu este posibil sad am avut si eu nevoie...