| Naiky3Run4 a întrebat:

Funda! Salut imi dati va rog frumos niste sv de cs pentru incepatori? Sunt incepator si vreau sa ma invat?

10 răspunsuri:
| SamSon a răspuns:

Servere: efect.awp.ro
cs.alphazone.ro
cs.oldman.ro

| Dragosmarian a răspuns:

89.34.214.176:27015 e pentru incepatori!

| rmr12 a răspuns:

Wild-Bacau.zapto.org:27015 si eu joc pe serveru asta ma gasesti cu numele clazzliderul

| S0uNdZ a răspuns:

Cs4.macosoft.ro, cs2.laleagane.ro si altele nu stiu

| david04 a răspuns:

Classic.freakz.ro
incearca-l un admin coasta doar 2 euro permament pentru donatii contactatil pe skull_david@yahoo.com

| L0V3Kill a răspuns:

Cs.prodinamix.com

| Cioaca_Alex_1996 a răspuns:

Cs.fxhost.ro

| Hristian_Adrian_1997 a răspuns:

Ma da vreau niste svde cs

| Hristian_Adrian_1997 a răspuns:

Vreau nume de cs

| Tudor_Micu_1996 a răspuns:

Servare: connect
xtaz.ro ati trebuie ip vb cu niko mess iei cns_niko connect zalau.idle.ro connect cs.virtualstrike.org si atat nu mai yic ca trebuie sa pleclaughing)

zalau.idle.ro,connect xtaz.ro ati trebuie un ip la xtaz vb cu niko la id cns_niko si cere ip, connect

cs.virtualstrike.org,connect cs.fexhost.ro si atat laughing)