| Lilvayctor a întrebat:

Funda! Salut mie mi-a venit o idee sa fac un site (retea de socializare) gen facebook.si stiu si recunosc ca e ft. mult de lucru. dar de la inceput as vrea sa am ceva pareri asupra la asta. Daca ar fi un site d-asta ce denumire i-ati da? Cel mai bun raspuns il premiez cu o funda!

Răspuns Câştigător
| Lava a răspuns:

Iti spun :

1) ma eu zic cde ave dialog (dialogue) si ceva de comunicatie comunicatie super dialogata ceva de genu vezi si tu si iapde google translaye cand termini site diolagic comunication fa ceva dialog eramti-am dat sute de idei da-mi funda daca vrei si altele big grin

8 răspunsuri:
| superdorex a răspuns:

Ganduri despre viata, Magia dragostei, Tanar si nelinistit, etc.

| Lava a răspuns:

Feedmeek sau fadmeek garantie pe viata! funza

| cosmin333 a răspuns:

Nu cred ca este nevoie de asa ceva in Romania la ora actuala.Romanii sunt prea ocupati cu Facebook,Messenger, hi5, netlog, Twitter...

| Lilvayctor explică:

Doar cred-ca sa fie ceva in forma engleza denumirea ca sa-l poata accesa persoanele din mai multe tari! va rog mult! Funda!

| Lava a răspuns (pentru Lilvayctor):

Ok dialogic communication sau impreunat alta communicate through dialogue alta communicate alta cam atat daca vrei alte idei da-mi fundita si-ti zichee hee)))

| Lilvayctor explică (pentru Lava):

Dintai imi spui alte idei iti dau 100% ...doar daca vrei!

| Lava a răspuns (pentru Lilvayctor):

Deci dac aiti spun alte 2 idei dai funda?

| Lava a răspuns (pentru Lava):

Iti spun :

1) ma eu zic cde ave dialog (dialogue) si ceva de comunicatie comunicatie super dialogata ceva de genu vezi si tu si iapde google translaye cand termini site diolagic comunication fa ceva dialog eramti-am dat sute de idei da-mi funda daca vrei si altele big grin

| profesionista a răspuns:

Vezi www.exclusivromania.ro ca model! Este cea mai noua retea de socializare din Romania!