| ElectroAngel a întrebat:

FUNDA! Salut vreau sa reformatez o tableta am facut chestia aia cu volum jos + buton home + power dar dupa ce imi apare http://androidflagship.com/wp-content/uploads/2013/06/CR gew.jpg nu stiu ce sa fac...imi puteti explica?
NU VREAU SA O REFORMATEZ DIN SETARI

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu o reformatezi, ii dai un Hard Reset. Adica o aduci la setarile defabrica. E Power + Volume +. Intri in meniul de Recovery, selectezi optiunea dorita din meniu cu Volum- si apoi selectezi cu Power. Astepti sa isi duca la capat reinitializarea si GATA! Ca la smartphone-uri, nu ai mai facut?