| muzicalBoX a întrebat:

[Funda] Stie careva un link de unde sa downladez nod32 4 cu crac sau serial? Va rog frumos.

2 răspunsuri:
| alexgogo a răspuns:

Nu iti recomand asa ceva, pentru ca o sa te umplii de virusi, nu iti vor merge update-urile... incearca avira, este gratuit.

sau poti incerca sa strangi 3 alocatii, si-ti iei unul original si nu ai treaba cu nimeni...

salut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca site-ul asta, aici gasesti username si password pentru nod32. merge destul de bine. il folosesc de vreo 2 ani si n-am avut probleme cu el. cand iti expira username si password introduci altul. sunt destule si o sa mearga unul din cele de acolo
http://serialnod32.blogspot.com/