| sara10MonicaMonique a întrebat:

FUNDA! vHei TPUsad pe facebook a lasat o matusa de-a mea un comentariu la o poza. si eu am dat X adica sa scot. si apoi am dat block. si acum nu o mai pot gasi pe facebook si nici ea pe mine... Ma puteti ajuta va rog? ca asa mai pot sa tin si eu legatura cu ea. ca mno ea este in Spania si mi'e tare dor de easad va roog ajutati-ma FUNDA:*

Răspuns Câştigător
| alexxa98 a răspuns:

Intra la setari de confidentialitate (privacy settings) si dupa jos scrie Persoane blocate si aplicatii (Blocked People and Apps).dai pe Manage Blocking in dreapta.si dp la block users scrie numele persoanei blocate si dai pe deblocheaza (unlock)

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Laura0 a răspuns:

Da.da la setari cont..si i acolo persoane blocate si-o scoti de-acolo

| sara10MonicaMonique explică (pentru Laura0):

Da nu imi apare la setarile contului persoane blocate

| Laura0 a răspuns:

Ba nu dai la setari de confidentialitate

| NagatoTenseiHD a răspuns:

Cauta un prieten de-al ei si scrie-i nikul(numele) ei si o sa o gasesti.Sau vorbesti pe skype cu ea.