| hapyyy a întrebat:

FUNDA+VOT! buna! vreau sa-mi schimb poza de la avatarul profilului TPU si nu merge. ce sa fac ca sa-mi schimb poza?

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

Te duci la editare profil, jos ai optiunea aia de schimbare a pozei ...cauti poza si salvezi!
Dar trebuie sa astepti putin! TPU nu face actualizari in timp real! Deci asteapta cateva minute, si ar tr sa ti-o ia!

2 răspunsuri:
| hapyyy explică:

Dar ieri am pus una cu shakira si nu mi-a luat-o nici acum! help

Apache
| Apache a răspuns:

Ok ...deci te duci la editare profil -choose file,dai browse,si dai salveaza profil! daca nu iti merge atunci probabil, ca poza nu era intr-un format acceptat.jpg, png.etc! sau avea o dimensiune mai mare decat cea admisa!