| anonim_4396 a întrebat:

Funda + Vot! Va rog sa ma ajutati repede! Pot transmite fisiere din telefonul mobil in PC fara cablu USB? Am un Samsung E2121B. Multumesc din suflet!

Răspuns Câştigător
| George_Daniel_1992_7DDJ a răspuns:

Daca ai laptop cu bleutooth incorporat atunci poti

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu crezi ca este imposibil sa transferi fara sa ai anumite dispozitive facute special pentru asta? Ia-ti un cablu de date si rezolva problema.

| SarosBogdan a răspuns:

Da doar daca ai bluetooth cu usebe(stick) la PC conectat.
Nu cu cablu pana la tel.

| anonim_4396 explică (pentru SarosBogdan):

Ma refer asa, fara cablu USB si fara stick.

| SarosBogdan a răspuns (pentru anonim_4396):

Tu vrei ca sa te imbraci dar sa ai hainele la 5 km de tine,(cam asa te exprimi tu) Nu ai cum...prin ce sa le transferi? Prin aer?

| Byana a răspuns:

Daca ai card poti printr-un cititor de carduri daca nu, poti doar prin bluetooth. Mai exista o alternativa, daca ai internet pe telefon, iti poti trimite acele fisiere prin mail.