| Romancutza a întrebat:

Funda. Vrea sa fac un video unde sa ma registrez, exact ca videurile din muzica(MTV, Patry TV...)asa ca va rog sa-mi dati un program, cu efecte speciale, sau un program tip de facut filme.Mersi multkiss

6 răspunsuri:
| DonAnonymius a răspuns:

Poti folosi Windows Movie Maker. Filmezi cu camera web si editezi acolo. Ori FoxArc Movie Editor ori SolveigMM AVI Trimmer.Bafta!

| love4u a răspuns:

Incearca Sony Vegas 7. 0 ( http://download.cnet.com/Vegas/3000-13631_4-10601642.html ). Are efecte speciale, texturi frumoase si este usor de utilizat.

| CobraLeon a răspuns:

Incearca Sony Vegas 9. 0 (este cel mai bun) uite aici niste tutoriale http://www.youtube.com/......p?/results

Sau mai poti incerca Corel VideoStudio Pro X3 (este putin mai simplu)
Vezi cum te descurci;)

| danbnz a răspuns:

Windows Movie Maker
Ti-ar prinde bine si un program de invatat limba romana...

| Ovy81 a răspuns:

Magix Movie Edit Pro unul dintre cei mai buni avand si efecte speciale, sper ca te-am putut ajuta

| Romancutza explică:

Ca sa stiti si voi, eu nu sunt romanca asa ca incetati sa ma corectatii gramatical.