| Andrei95_2385 a întrebat:

FUNDA! vreau sa instalez windows xp si nu stiu ce drivere imi trebuie pe pc meu scrie delux si nu stiu modelul am cautat inauntru si scrie asrock h55m-le nu stiu daca e bun modelul, dati-mi va rog drivere

3 răspunsuri:
| evolutION83 a răspuns:

Http://pctroubleshooting.ro/......latorului/ si instaleaza aida free! funda

| Sp33dyt a răspuns:

Ma-config.com dupa ce instalezi windowsul.
in prima faza face acelasi lucru ca aida dar dupa ce iti afiseaza ce ai pe comp poti sa dai pe download drivers si te va trimite direct de unde sa-ti iei driverele de care ai nevoie

| Macovei_Dragos_1997 a răspuns:

Dai pe run, scrie dxdiag, si vezi acolo toate informatiile despre pc-ul tau happy