| alleluiah a întrebat:

Fundaa!
Daca am asuns un folder din greseala, cum fac sa il arata din nou? big grin

Răspuns Câştigător
| michelia a răspuns:

Daca stii cum se numea, il cauti cu " search".
De la butonul Start - Search- For Files and Folders - alegi All files and folders- scrii denumirea folderului in prima casuta care apare si apesi pe SEARCH.
O sa-ti apara imediat pe ce partitie este si in care folder a ajuns.

Răspuns utilizator avertizat
| michelia a răspuns (pentru alleluiah):

Atunci e prea complicat pentru mine.
Scrie-i mesaj lui Nelul ( userul rank 1) sau lui dannyetlv
http://www.tpu.ro/utilizator/scrc ( mai degraba) si cred ca poti avea sanse. Danny e si foarte amabil si foarte priceput.

Răspuns utilizator avertizat