| Adolescenta a întrebat:

FUNDAAAAAA! Vreau sa`mi iau un tel. Dar nu stiu ce sa aleg intre tel cu touch sau blackberry.[argumenta`ti pls]

Cine imi spune care e mai bun. Vreau si ex de niste tel convenabele ca pret si calitate.

Fundaaa!

3 răspunsuri:
| elNino212 a răspuns:

Sincer sa iti spun am avut parte de amandoua. Sistemul Android din zilele noastre se pare ca invinge orice categorie de telefonie mobila. Ai foarte multe aplicatii si o gramada de chestii utile. Blackberry din punctul meu de vedere este "mort". Adica iti poti da seama ca cu sistemele Android, Symbian ai mai multe avantaje. Ramane la decizia ta ce vei face pe viitor. Sper ca ti-am fost de ajutor!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nokia.

| iosif2000 a răspuns:

Deci dupa parerea mea cel mai bun din cele doua este BlackBerry fara discuti:d