| Cautraspuns a întrebat:

Funtitsa! Help urgent! Nu imi merge webcam-ul deloc, imi arata ca nu e conectat...ba e verde, ba negru... Ce sa fac? E Armedia hv-0151, trebuie sa precizez ca nici cd de instalare nu il mai am.

Răspuns Câştigător
| Ingerasull99 a răspuns:

Pai ca sa iti mearga webul trebuie' sa fie si instalat ca sa aiba o sursa de unde lua imagini, daca vrei te pot ajuta cu instalul, lasa-mi un id pe privat si vb mai multe.

3 răspunsuri:
| Vales a răspuns:

Http://www.zappafly.com/download+armedia+model-hv-0151.html intri aici iti descarci driverul, il instalezi si apoi o sa iti mearga! bafta!

| Ionut_Babana_1993 a răspuns (pentru Vales):

Da-mi si mie pe mail driver-ul te rog ca nu mai e bun link-ul pe care l-ai lasat aici... babana_ionut2008@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Care ma ah\juta si pe mine am un webcam now kingstone de 6 mpx si l-am instalt de vreo 40 de ori si nici o data nu merge daca ma poate ajuta cineva add la id stef_scumpelu pls urgent ramn datorwinkinghappy