| ashta a întrebat:

Hai TPU! am un Nokia 6500 slide si mi s-a stricat broken heart! cred ca are ceva softul... se merita sa-l repar? dac da ziceti-mi si mie un site de reparatii telefoane,,, mersi... a funda la cel mai bun rasp! =*

3 răspunsuri:
| Eygey a răspuns:

Fa cum crezi tu daca eti din oras poti sa-l duci sa-l repari, dar daca ai ceva bani stransi ia-ti unul nou te-as sfatui sa-ti iei un Nokia X2-00 sunt bune au camera de 5 mega pixeli, au doua difuzoare in spate, unul in fata

| QuickWitted98 a răspuns:

Am avut si eu unul, ultimul jaf de telefon te sfatuiesc sa il arunci, ia-ti ceva cu android sunt cele mai bune, pana de curand eram si eu fan Nokia dar sau cam prostit si astia.LIKE ANDROID!

| Flo41 a răspuns:

Http://www.reparatiigsm.ro/
merita sa-l repari, am avut si eu unul. Daca nu e bun site-ul repara-l la tine in localitate;)