| Gavrybos1235 a întrebat:

Haii sall TPU,, Miam uitat Parola de la ecranul telefonuluii nu stiu stiti vreo metoda sa il Deblochez? e telefon NOKIA 610, nu stiu ce sa fac,, M-am certat cu toti pr mei din cauza asta ca cica de ce nu raspuns la tell n finee se poate Debloca nushh daca stiti cv ajutati-ma,, mersi frumos dau Funda :*

2 răspunsuri:
| fuzzer a răspuns:

Mergi cu el la un service.Sau poti incerca o combinatie, care vrei tu, posibil sa nimeresti ceva.